אימייל
טלפון
שם מלא
 

קידום ושיווק אתרים

שיווק וקידום אתרים באינטרנט זה מדע מדויק, כזה שמצריך ידע מוכח, ניסיון רב שנים, צוות מקצועי הממוקד במתן מענה שלם לכל צרכי השיווק שלך ומחויבות אמתית לתוצאות!
 
לפני שנראה לך איך העסק שלך יכול לשגשג, מספר מושגים שחשוב להכיר:
 
Push – שיטה זו מוכרת לנו ממודעות בעיתון, פרסומות בטלוויזיה, פרסומות ברחוב או שלטי החוצות בדרכנו לעבודה. המסר בפרסומת נדחף אלינו ולא אנחנו משכנו אותו. 
שיטה זו מקנה לנו את האפשרות להיכנס לתודעה העמוקה, להיות זכיר ומוכר ללקוח הפוטנציאלי שלנו מבין כל המתחרים, וליידע אותו גם ברמה המודעת וגם ברמה הלא מודעת שאנחנו מספקים שירות שאולי בעתיד או אפילו היום יהיה רלוונטי עבורו. 
שיטה זו הכרחית כתשתית למיצוב ומיתוג ועל מנת להישמר בתודעה של הלקוח.
 
Pull – שיטה זו מוכרת לנו מלוחות בעיתונים, אתרי אינדקס וכמובן מנועי החיפוש. 
בחיפוש בגוגל לדוגמא: הלקוח שצריך מוצר, שירות או ספק, מחפש את הדבר הספציפי אותו הוא רוצה למצוא. הוא מקבל רשימה של ספקים או נותני שירות ומושך אחד מהם, כלומר נכנס לקישור שהניע אותו לפעולה מתוך תוצאות החיפוש, ויוצר קשר עם הספק.
שיטה זו אפקטיבית להביא לקוחות בטווח המיידי.
 
ROI – (Conversion Rate) בעברית, יחס המרה. מתייחס למספר או אחוז הגולשים באתר שהפכו ממבקרים ארעיים (הגיעו לאתר בעזרת פרסום) לגולשים שיוצרים קשר או שמבצעים פעולות אחרות, בהתאם למטרות בעלי האתר. לדוגמה : 100 כניסות לאתר שהניבו 10 לידים יתנו לנו יחס המרה של 10%.
 
על מנת לשווק את שירותיך ברשת צריך שיהיה לך אתר אינטרנט, צריך לייצר תעבורת גולשים באתר וצריך שהאתר ירכוש את אמונו של הגולש, ויניע אותו לפעולה, כך שהגולש יצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר או באמצעות הטלפון, יגיע לחנות, או יבצע כל פעולה אחרת שאליה מכוון האתר.
בהתייחסות לשיווק באינטרנט אין הכוונה לאתר, לפרסום בגוגל, בפייסבוק או בכל אמצעי אחר. הכוונה היא למכלול כולו. במילה אחת "אינטגריטי". לא במובן של יושרה, הכוונה היא לשלמות מבנית. אם תנסו לשבת על כיסא שחסרה לו רגל, וודאי שתפלו משום שמשהו חסר שם, משהו לא שלם. 
 
על מנת שהשיווק באינטרנט ייתן פרי, צריכים להתבצע מספר דברים.
 
בשיטת ה Push הנהוגה למשל בניהול הדף האישי והעסקי בפייסבוק, יש ללכוד את תשומת ליבו של הגולש, לסקרן אותו, להניע אותו לפעולה כך שיקליק על המודעה  שלנו ולא פחות חשוב שיזכור אותנו כשיצטרך את שירותינו בעתיד.
 
בשיטת ה Pull הנהוגה למשל במערכת הפרסום הממומן של גוגל, יש לפרסם מודעה שתופיע בחיפוש ביטויים רלוונטיים על ידי הגולש, ושתוכנה יניע אותו לפעולה, להקליק עליה.
 
אחרי שגרמנו לגולש להקליק על המודעה יש לשלוח אותו לאתר מקצועי. כזה שיצליח לרכוש את אמונו והעדפתו ויניע אותו לפעולה, ליצירת קשר או ליישום כל מטרה אחרת שהגדרנו כהמרה לאתר.
 
אתר מקצועי ללא פרסום נכון ויעיל, יסבול מתעבורה אפסית. כשאין גולשים באתר, יחס ההמרה אפסי. 0 גולשים, 0 לידים, 0 אחוז המרה.
 
בדיוק כמו רכישת מכונית מרצדס יוקרתית שעומדת בחנייה ואיש לא נוסע בה.
 
ולהיפך, שיווק מקצועי אשר מצליח לייצר תעבורה משמעותית אך מוביל את הגולשים לאתר שאינו מקצועי, אתר שלא מצליח לרכוש את אמון הגולשים ולהניע אותם לפעולה, מניב גם הוא יחס ההמרה אפסי. 0 לידים, 0 אחוז המרה.
 
התחרות על ליבו והעדפתו של הגולש קשה. רוב האתרים שמייצרים תעבורה בדרך זו או אחרת, לא מצליחים לייצר לידים משום שחסר בהם משהו, עובדה היא כי הגולשים הגיעו לאתר ולא הונעו לפעולה.
 
כדי להצליח בשיווק העסק שלך ברשת, נדרשת אינטגריטי, שלמות מבנית אשר באה לידי ביטוי בתכנון, עיצוב ובניית אתר המצליח לרכוש את אמון הגולשים ולהניע אותם לפעולה, ובשיווק מקצועי המצליח לתפוס את תשומת לב הגולש ולהניע אותו ללחיצה על המודעות שלך ולהגיע לאתר.

תכנון נכון משפיע ישירות על ביצועי הקמפיין ועל התקציב המושקע בו.
 
 
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף