אימייל
טלפון
שם מלא
 

בניית אתר רספונסיבי

אתר רספונסיבי הוא הדבר הכי חם בעולם האינטראקטיבי.
 
לפני שנים לא רבות התמקד האינטרנט במחשבים נייחים ובמחשבים ניידים בלבד.
השימוש בדפדפן אקספלורר שלט ברוב השוק בישראל ורוב האתרים הותאמו לגלישה באקספלורר בלבד.
 
בימים אלו, יש מגוון דפדפנים איכותיים, כרום, פיירפוקס, סאפרי ועוד. כל אחד מהדפדפנים מטפל בצורה קצת שונה באתרים. רוב האנשים מחזיקים בסמארטפון, טאבלט, לפטופ, טלוויזיה עם חיבור לאינטרנט  ועוד גאדג'טים שונים דרכם הם גולשים באינטרנט ומחוברים לאפליקציות שונות.
 
מה שהיה נכון והספיק עד לא מזמן כבר לא עונה על הצורך הבסיסי לגלוש באתר מכל דפדפן ומכל מכשיר המחובר לאינטרנט. 
 
ע"פ ממצאי סקר וועדת המדרוג מהגולשים בישראל גולשים מהמובייל או מטבלט 38%.
 
ההשקעה בפיתוח נפרד לכל אחת מהפלטפורמות מייקרת את התהליך ודורשת בין היתר ניהול תוכן נפרד לכל פלטפורמה, פיתוח אתרים ייעודיים נפרדים למובייל – וגרסאות המותאמות למערכות ההפעלה השונות ובראשן ה- iOS של אפל וה- אנדרואיד של גוגל, אלו מייקרות ומסבכות את הפיתוח. מחוסר ברירה רוב הלקוחות פשוט מוותרים על 38% מנתח התעבורה ברשת.
 
בניית אתרים בטכנולוגיה רספונסיבית מאפשרת הקמת אתר רספונסיבי המייתר וחוסך את הפתרונות הנקודתיים ומבטיח כי הנדסת האנוש, שמישות וחווית הגלישה תישמר עבור כל המכשירים הקיימים.
 
למה אתה צריך את זה?
 
בעולם בו הטכנולוגיה מתחדשת ומתעדכנת בקצב מסחרר, התפקיד שלנו כמפתחים להתחדש ולהתעדכן יחד איתה ולהציע ללקוחותינו פתרונות איכותיים שיתנו מענה לשוק המתפתח, ישפרו את חווית הגלישה באתר מכל מכשיר המחובר לאינטרנט ולנצל 100% מהתעבורה ברשת.
 
בניית אתר רספונסיבי זולה משמעותית לעומת פיתוח אתרים ייעודיים נפרדים למובייל. אתר רספונסיבי מעניק חווית משתמש מיוחדת ונוחה, וימתג אתכם כחדשנים, מקוריים ומובילים.

מה ההבדל בין אתר רגיל לאתר רספונסיבי?
 
ההבדל המהותי בין אתר רגיל לאתר רספונסיבי לא מתמקד ברמת האתר. ב PrimacyTech מחויבים לביצועים ברמה גבוהה, ליחס המרה גבוה ומשתמשים בתקנים החדשים ביותר של html 5 ו css 3 ובטכנולוגיית הענן של דוט נט מבית מיקרוסופט המתקדמת בעולם, אנו מחוייבים לספק חווית משתמש גבוהה, יציבות, אבטחה, הנעה לפעולה עבור כל האתרים שאנו בונים ללקוחותינו.

ההבדל בין אתר רגיל לאתר רספונסיבי מתמקד בניצול של 100% מהתעבורה ברשת באמצעות אתר רספונסיבי לעומת ניצול של 60% באתר שאינו מותאם לכל המכשירים.

האם לא ניתן יהיה לגלוש באתר רגיל מסמארטפון או טבלט?
 
אתר רגיל כולל התאמה מלאה לכל הדפדפנים הקיימים בשוק לרבות הדפדפנים של המכשירים הסלולארים והטבלטים. אתר רגיל יעבוד במכשירים אלה בצורה מלאה אלא שהאתר על כל תכניו, יוצג קטן יותר בהתאם לגודל המכשיר, 

אשמח להיפגש אתך ללא התחייבות כדי לתכנן ולבנות עבורך אתר מקצועי שיעשה לך הבדל מדיד ומתמשך בשיווק העסק שלך במדיה האפקטיבית ביותר.
 
כל זאת במחיר מפתיע, אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף