אימייל
טלפון
שם מלא
 

בניית אתר מקצועי במחיר מנצח

בעידן השיווקי של היום, הנוכחות בעולם הדיגיטלי עבור העסק שלך הכרחית כדי להצליח, בין אם מדובר בעסק גדול ומשגשג, ובין אם מדובר בעסק חדש או קטן.
 
ענף בניית האתרים בישראל עבר שתי מהפכות שטרפו את כל הקלפים בענף.
לא אתייחס לשאלה אם המהפכות טובות או רעות לישראלים, זה כמובן בעיני המתבונן.
 
מהפכת הסלולר - מספר המכשירים, הפלטפורמות והדפדפנים שצריכים לעבוד עם האתר שלך גדלים. אחוזי המשתמשים בגלישה כבר לא מתמקדים במחשבים ניידים ונייחים. 
אחוזי המשתמשים עומדים נכון לרגע זה על כ 40% ממכשירים סלולאריים וטבלטים וכ 60% ממחשבים ניידים ונייחים. הגולשים שמגיעים לאתרים לא מותאמים מתאכזבים מחוויית השימוש ונוטשים את האתר.
 
מהפכת חוק הנגישות - החל מאוקטובר 2013 תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
 
התוצאה הישירה של המהפכות היא החובה לבנות אתר מקצועי, על פי תקנים ברורים, הנדסת אנוש וחווית גלישה עבור כל ציבור הגולשים, גם ציבור בעלי המוגבלויות.
 
האופציות הזולות והחובבניות שהיוו את רוב שוק בניית האתרים עד לכניסת חוק הנגישות לתוקף, כבר אינן רלוונטיות והן אף מסוכנות.
 
בנייה מקצועית של אתרים מחייבת מכלול פעולות כגון: מחקר וניתוח קהל המטרה והקונספט השיווקי, תכנון קונספט ממשק משתמש ועיצוב גרפי, הנדסת אנוש ושימושיות וכמובן כל המשתמע מחוק הנגישות בעניין התכנון, העיצוב ושימושיות הגלישה. בנוסף, בחירת אלמנטים, בסיס נתונים, טכנולוגיה ואבטחה והשלב האחרון, בנייה מקצועית לתאימות מלאה לכל המכשירים ועל פי תקנות חוק הנגישות.
 
עבור חברה המעסיקה אנשי מקצוע איכותיים, מתכנתים, מאפיינים ומעצבים ומשתמשות בטכנולוגיות מקצועיות כגון דוט נט של מיקרוסופט + עלויות תקרה גבוהות של מזכירה, מנהל לקוחות, שכר דירה וכיו"ב, עלויות בניית אתר, אפילו אתר תדמיתי בסיסי מגיעות לסכומים גבוהים.
 
הפתרון השפוי היחיד הוא לעבוד עם עסק עצמאי שנותן את אותה רמת פתרון ויכול להעניק שירות יותר אישי. תקרת העלויות של עסק כזה קטנה משמעותית ביחס לזו של חברה ממוסדת כך שהמחיר יכול להגיע לכדי חצי עד שליש מחיר בעד אותה תמורה בדיוק.
 
בהינתן נתונים אלה, עסקים רבים, קיימים כמו גם חדשים, קטנים כמו גם גדולים, עלולים לוותר על בניית האתר מתוך שיקולים כלכליים.
 
בלי להיכנס לכיס שלך, אני מזמין אותך לפעול מתוך מחויבות להצלחת העסק ולא מתוך שיקולים כספיים שתוצאתם פגיעה לעיתים קטלנית בעסק בעתיד. השקעה נבונה באתר מקצועי ושיווקו ברשת, בגוגל, בפייסבוק או בכל אמצעי אחר, הינם צורך בסיסי והכרחי למיצוב, מיתוג ושיווק העסק שלך, הם שיבטיחו את שגשגו במציאות השיווקית הקיימת. 
 
השקעה כזאת, אולי קצת כואבת בכיס בהתחלה ומצריכה מבעלי עסקים חדשים או קטנים לגייס את הכסף שבדרך כלל לא זמין, אך תמיד מחזירה את עצמה ומזניקה את העסק למעלה.
 
אתר מקצועי טומן הזדמנות ענקית עבורך
 
לקוחות פוטנציאלים מבלים שעות כל יום באינטרנט במחשבים שלהם, בטלפונים ובטבלטים ומחפשים באופן ממוקד את השירות או המוצר שלך.
 
כדי להגיע ללקוחות אלה, חיוני עבורך כבעל עסק קטן כגדול, להשקיע באתר אינטרנט מקצועי שירכוש את העדפתם ואמונם של הלקוחות הפוטנציאלים ויניב יחס המרה גבוה.
 
יחס ההמרה הוא היחס בין מספר המבקרים באתר האינטרנט שלך לבין מספר המשתמשים שקיימו את מטרת ו/או כוונת האתר. לדוגמא עבור עסק של קוסמטיקאית, מטרת האתר היא להביא לקוחות חדשים למכון. יחס ההמרה מתייחס למספר הגולשים באתר שאכן הגיעו למכון.
 
לאתר אינטרנט אין משמעות בפני עצמו. חשוב להבין שהאתר הוא אך ורק האמצעי להשגת המטרה שלך ברשת וליישום כוונתו ומטרתו של הצורך השיווקי של העסק שלך.
 
כאמור, להשקעה בבניית אתר לא תקני, אין הצדקה כלכלית ויש בכך אף סכנה פלילית. אתר כזה לא יצליח לרכוש את העדפת הגולשים ולהניע אותם לפעולה, או לייצר יחס המרה טוב.
 
על מנת להגיע ללקוחות שלך יש לאחסן את האתר בשרת אינטרנט, לפרסם ולשווק אותו באמצעות קידום אורגני, מודעות ממומנות, רשתות חברתיות או באינדקסים מקצועיים. כל זאת על מנת ליצור באתר את התעבורה שתעשה את ה’קסם’ ההופך גולשים ללקוחות.
 
העלויות השוטפות מגיעות לסכום לא מבוטל, כסף זה יורד לטמיון אם האתר כושל במבחן האמיתי, מבחן ההמרה.
 
כבעל עסק שמחוייב לעשות הבדל מדיד ואמיתי בשיווק העסק שלו, סמוך על האינטואיציה וההיגיון העסקי שלך ובחר בפתרון המקצועי.
 
אשמח להיפגש אתך ללא התחייבות כדי לתכנן ולבנות עבורך אתר מקצועי שיעשה לך הבדל מדיד ומתמשך בשיווק העסק שלך במדיה האפקטיבית ביותר.
 
כל זאת במחיר מפתיע, אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.
 

0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף