אימייל
טלפון
שם מלא
 

Windows Azure

Windows Azure  הוכרזה ע"י מיקרוסופט בתחילת 2008 ומאפשרת למשתמשים ניהול יעיל ונוח, של ההיבטים השונים במחשוב ענן. סביבת Windows Azure מורכבת משלושה חלקים עיקריים:
 
SQL Azure - שירות SQL Server עבור הענן המאחסן את הנתונים עבור האפליקציות השונות.
 
Windows Azure - מספק את יכולות התשתית החומרתית והאפליקטבית של שירותי הענן. בעזרתו נוכל לאחסן ולנהל את השירותים בהם הארגון משתמש. ומספק את שירותי האחסנה עבור מידע שנרצה לשמור ומספק שירות הודעות אסינכרוני דרכו ניתן לתקשר בין השירותים השונים.  
 
שירותים נוספים - שירותים המאפשרים קישוריות של אפליקציות שונות בסביבת הענן. בין השירותים הללו נכללים שירות קישוריות בין שירותי ענן אשר נמצאים אי שם ב"ענן" בעזרת הService Bus  אשר מהווה ערוץ תקשורת בטוח ונוח בין השירותים השונים, מנגנון Cache מתוחכם אשר תורם לשיפור ביצועים בסביבת הענן ושירות Access control אשר מטפל באימות והרשאה של קריאות לשירותים השונים.
 
Hosted service (שירות אירוח) ב Windows Azure  כולל מושגים הנקראים  Web Role ו  Worker Role.
 
מה זה Web Role  ? הכוונה היא לנקודת הקצה של אפליקציה ב ASP.NET אתר אינטרנט או שירות WPF. 
 
מה זה Worker Role ? הכוונה לתהליך שרץ ברקע. לדוגמא יכולה להיות לנו מערכת לניהול הזמנת כרטיסים להצגות בתיאטרון. אתר האינטרנט שלנו יהיה ה- Web Role  ומערכת שתפקידה יהיה לשלוח אימייל תזכורת לרוכשים אחת ליום תהיה ה  Worker Role. 
 
Windows Azure קשור למעשה לטכנולוגיית ענן של מיקרוסופט, מושג הענן כבר מוכר לכולנו כאילו היה כאן מאז ומעולם. לכן חשוב להכיר את המושג Windows Azure ואת מה שהוא מאפשר לנו כיזמים, כארגון וכמפתחים.
 
טכנולוגיית הענן כבר נמצאת בשימוש והמודעות והיקף השימוש בה גובר מיום ליום. אז מה זה ענן? ענן הוא פתרון לאפליקציות מחשב מבוזרות. הענן למעשה מעביר את העומס מהמחשב הבודד לרשת האינטרנט. 
 
באמצעות הענן ניתן לצרוך את פתרונות המחשוב של ארגון כשירות ולא כמוצר ובכך להוזיל עלויות של מערכות מחשוב בארגון. התשלום יהיה על פי כמות והיקף השירותים להם היא זקוקה.
 
בהתייחסות לענן, אנו מתכוונים לאפליקציה/תוכנה/אתר אינטרנט שממוקם ברשת ונותן שירות כלשהו ללא הצורך להתקין את האפליקציה/תוכנה/אתר אינטראנט (אינטראנט – אתר אינטרנט שמותקן מקומית בארגון) באופן מקומי בארגון שלנו, האפליקציה נגישה לכל הארגון גם אם הוא נמצא בסניפים שונים ואף בארצות שונות. דוגמא מוכרת לענן הוא Office 365 של מיקרוסופט שמאפשר שימוש בכל מרכיבי ה אופיס וה CRM במקום תוכנת office exchange שהייתה מותקנת מקומית בארגון בעלויות גבוהות ותחזוקתה הייתה באחריות הארגון, בדרך כלל על ידי עובדים ייעודים או שירות מספק חיצוני.
 
לסיכום: טכנולוגית Windows Azure, מאפשרת מעבר מהיר וקל מפתרון מקומי לפתרון בענן ופורשת לפנינו עולם מלא ועשיר של כלים ופתרונות, על מנת לעזור ולהפוך את המעבר לענן, לפשוט וקל. 
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף