אימייל
טלפון
שם מלא
 

בסיס נתונים SQL SERVER

SQL SERVER היא מערכת ניהול מסדי נתונים יחסי שפותחה על ידי מיקרוסופט ונחשבת לבסיס הנתונים העוצמתי והפופולארי בעולם. כמו כל מסד נתונים מדובר בתוכנה שתפקידה לאחסן ולאחזר נתונים כפי שהתבקשה על ידי יישומי תוכנה אחרים או אתרי אינטרנט. 
 
SQL SERVER משמש יישומי תוכנה המותקנים כחלק מובנה מתוכנה, עבור אפליקציות אינטרנט וענן ולמעשה עבור כל צורך לשמירה ושליפת נתונים.
 
ישנם כתריסר מהדורות של SQL SERVER שמכוונות לקהלים שונים ולעומסי עבודה שונים, החל מיישומים קטנים ועד ליישומים של מיליוני משתמשים ומחשבים הניגשים ל SQL SERVER  באותו זמן.
 
SQL SERVER  משמש כבסיס לפלטפורמת ענן המידע המוכן, SQL Server  מסייע לארגונים לפתוח תובנות מהפכניות ברחבי הארגון, כמו גם לבנות במהירות פתרונות ולהרחיב את הנתונים על פני ענן מקומי וציבורי המספק אבטחה גבוהה ומגובה ברמה גבוהה.
 
עבור אתרי אינטרנט מספק ה SQL SERVER סביבת עבודה מהירה ומאובטחת ומאפשרת שרידות גבוהה בכל רמת תעבורה. שאילתות כתיבה/עדכון ומחיקה של נתונים מבוצעים על ידי פרוצדורות מאוחסנות שהם למעשה חלק אינטגרלי מבסיס הנתונים ושמורים בצורה בינארית לעומת הדרך הפחות בטוחה והאיטית של כתיבת השאילתות בקוד המקור כפי שנהוג באתרים שעובדים מול בסיסי נתונים אחרים כגון MySQL.
 
PrimacyTech עושה שימוש בלעדי ב SQL SERVER עבור כל סוגי היישומים.
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף