אימייל
טלפון
שם מלא
 

css 3

הסטנדרטים החדשים לפיתוח ווב - HTML5 ו- CSS3 הם כבר עובדה בשטח שקשה להתעלם ממנה.  בונה אתרים מקצועיים וחברות איכותיות עושים שימוש בסטנדרטים אלו כדי לסמן ללקוחות פוטנציאלים שמחפשים פתרון איכותי שגם הן תומכות בסטנדרד המתקדם. 
 
התקנים החדשים html5 ו- css3 אוגרות בתוכן נסיון שנצבר במשך שנים של פיתוח ווב בסטאנדרטים הקודמים. 
עם התפתחות האינטרנט התגבשו מאפיינים חדשים כגון תאימות דפדפנים, תאימות למכשירים סלולריים וטבלטים מאפיינים חדשים מעולם הסלולאר כגון התממשקות ל GPS. בניית אתר לפני התקנים החדשים דרשה עבודה רבה שרק הוכפלה והושלשה כדי לתמוך בדפדפנים שונים. 
 
הסטנדרטים החדשים מגדירים דרך סטנדרטית ופשוטה ליישם מאפיינים אלו ללא צורך "להמציא את הגלגל מחדש" ובאופן שתואם את כל הדפדפנים המובילים.
 
להלן דוגמאות ליישום עיצוב שלא היה קיים בתקנים הישנים.
 
אפשרות לפינות מעוגלות - במשך שנים נאבקו מעצבים ומפתחי אתרים כדי לתת לאלמנטים בעמוד עיצוב של פינות מעוגלות על ידי שימוש בשיטות מסורבלות ולא יעילות. הסטנדרטים החדשים מאפשרים הגדרת פינות מעוגלות באופן פשוט על ידי שורת קוד אחת.
 
הרבה יותר אפשרויות לאפקטים, CSS 3 חוסך את הצורך בפוטושופ בהרבה מקרים. לדוגמה: אפשר ליצור פינות מעוגלות לתיבות באמצעות קוד CSS, להוסיף מעבר צבעים של צבע, טיפול באופן פשוט בשקיפות של אלמנטים, הוספת הצללות לטקסט ולאלמנטים. החסכון בפוטושופ תורמת לשיפור הביצועים מפני ששימוש רחב בתמונות מאט את זמן הטעינה של האתר, ולעומת זאת השימוש בקודים של CSS 3 דורש הרבה פחות רוחב פס, ומשפר את ביצועי האתר וכמובן את חווית הגלישה.
 
וידאו - שדרש שימוש בטכנולוגיות צד שלישי כגון מדיה פלייר הוא הטמעת סרטוני וידאו באתר. פורמט HTML 5 מאפשר לוותר על טכנולוגיית פלאש הבעייתית ועמוסת הבאגים ולהטמיע וידאו בצורה פשוטה ישירות על ידי שימוש בקוד HTML בלבד ומאפשר לשלב אותו כחלק  מעיצוב האתר ללא התלות במדיה פלייר שנראה שונה בכל מערכת הפעלה ונראה תמיד כגוף זר באתר.
 
פונטים מיוחדים - עד היום נאלצו מפתחי אתרים ומעצבים להסתפק בפונטים שמותקנים על המחשב של המשתמש. כיום ניתן להגדיר פונטים מיוחדים כחלק מדף האינטרנט עצמו ולשלוח אותם לדפדפן של המשתמש.
 
ערכים דיפולטיביים של שדות טפסים - בעבר נדרש קוד  מיוחד והיום קיים כחלק מהגדרת ה HTML
 
שקיפות חלקית של אלמנטים - או מה שנקרא Opacity , קיים כיום כחלק מהסטנדרט
 
לסיכום  CSS 3מוסיף גמישות רבה ואת האפשרות להחליף הרבה מהפונקציונאליות של JavaScript כגון אנימציות, , ,rollover שימוש בפוטושופ עבור פינות מעוגלות, גרדיאנטים, הצללות ושקיפויות. הריי שאי-אפשר להתחמק מהמסקנה שהכרחי, לכל מי שרוצה לבנות אתרי אינטרנט, לוודא שהאתר יבנה בתקנים החדשים.
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף