אימייל
טלפון
שם מלא
 

ASP.net

בשונה מתחום בניית אתרים, כאשר לקוח קונה מוצר מדף כגון מערכת סטריאו, סמארטפון או כל מוצר אחר, הוא לא מעוניין לדעת באיזה טכנולוגיה בנו את המוצר. בשנים האחרונות יש מגמה של חברות לבניית אתרים לא ליידע את הלקוחות לגבי הטכנולוגיה בה הם משתמשים לבניית אתרים ומונעות מהלקוח להבין את המשמעויות של ביצועי האתר מבחינת חווית גולש, קידום, שרידות, אבטחה ותחזוקה ועוד. 
 
יש בשוק הצפה של פלטפורמות, אתרי תבניות, חברות ובוני אתרים שמתייחסות לאתר אינטרנט כפס ייצור במפעל ולא בכדי מעוניינות החברות הנ"ל שהלקוח יבין כמה שפחות לגבי הטכנולוגיה. חשוב להבין שאתר אינטרנט בפני עצמו הוא תמיד ללא יוצא מהכלל האמצעי ולא המטרה. מדרך הטבע אי אפשר להיות מקצועי בדבר אחד וחובבני בדבר אחר, מי שמקצוען יבצע בחרדת קודש את כל המשימות בכל תחומי חייו ומי שמחפף במקצוע סביר שכך הוא בכל תחומי חייו.
 
הטענה העיקרית נגד ה ASP.NET היא עלויות פיתוח וכוח עבודה יקר, סביר והגיוני שחברה שמשקיעה משאבים רבים בטכנולוגיה ובאנשי מקצוע יקרים, תתייחס באותה מידע לשלמות המוצר ללא קיצורי דרך החל משלב המחקר, אפיון, תכנון ממשק משתמש והנעה לפעולה, עיצוב גרפי, אפיון טכנולוגי ומחויבות אמיתי לכך שהאתר יעשה הבדל מדיד לעסק או ליזם.
 
חברות שבוחרות להשתמש בפלטפורמות מוכנות, שפות תכנות זולות העושות שימוש בקוד פתוח שזמין ברשת ,כשכל המטרה של חברות אלו היא לסיים את האתר הכי מהר והכי זול שאפשר, כפי שאמרתי, פס יצור במפעל, האתר לכאורה עולה זול בהקמה אך בחישוב שנתי כאשר לוקחים בחשבון עלויות אחסנה, קידום, פרסום ותחזוקה ולעובדה שמצערת שהוא לא עובד! מגלים שהסיסמא הבנאלית הזול תמיד עולה יקר יותר מקבלת משמעות כואבת.
 
ב PrimacyTech עושים שימוש בטכנולוגיית ASP.NET, בשפת #C ובבסיס נתונים SQL SERVER.
 
ASP.NET היא טכנולוגיה ליישומי אינטרנט בצד השרת שפותחה על ידי חברת מיקרוסופט ומבוססת  על סביבת DOT.NET (שכבת תוכנה באמצעותה מפתחים תוכנה במגוון שפות תכנות ויישומי תוכנה).  
 
ASP.NET מחליפה את שפת התסריט הישנה ASP CLASSIC שעשתה שימוש בשפות תסריט כגון VBSCRIPT, למעשה ASP.NET היא לא שדרוג לטכנולוגיית ASP אלא תפיסה טכנולוגית חדשה. 
 
באמצעות ASP.NET ניתן לבנות אפליקציות ואתרי אינטרנט חכמים, טכנולוגיה זו מתקשרת באופן מצוין עם אפליקציות ומערכות רבות אחרות, מאפשרת ביצוע משימות תכנות מורכבות בריבוי שרתים, ניהול נתונים יעיל ועוצמתי באמצעות EF ובאמצעות  LINQ למול כל סוגי בסיסי הנתונים , טיפול בטפסים ובמידע שנשלחים מהמשתמשים, ניתוח המידע ויצירת פלט בהתאם.
 
ASP.NET  מבוססת על ה NET Framework  של מיקרוסופט הכוללת מחלקות רבות לטיפול בנתונים שונים (מסדי נתונים, קובצי טקסט, קובצי XML, תמונות וקבצים גרפיים, מערכת ההפעלה ועוד). 
ניתן לכתוב דפי ASP.NET בכל שפת תכנות  בסביבת   ‫‪.NET‬ 
 
ASP.NET  החלה את דרכה בשנת 2002 בגרסת 1.0 והגרסה הנוכחית היא 4.5 ASP.NET ו ASP.NET MVC.
 
משום שמדובר במתודולוגיות תכנות מונחה עצמים, מדובר בקוד מקור העומד בסטנדרטים גבוהים  המאפשר תחזוקה נוחה, סביבת פיתוח מקצועית אשר עושה שימוש בתכנות עזר כגון WebMatrix, C++ Builder ו, Visual Studio עוד.
 
פיתוח Asp.net מספק רמה מעולה של שיפורי אבטחה, מדרגיות וביצועים גבוהים בעזרת שימוש בשפת תכנות חזקה כגון #C, טיפול אוטומטי במשאבים באמצעות מחיקת המשאבים של כל פעולה שסיימה את תפקידה. הסיבה העיקרית ל"תקיעת" דפים ואיטיות של אתרי אינטרנט היא ניהול לא נכון של פינוי משאבים אשר בטכנולוגיות אחרות היא באחריות המתכנת ולא מבוצעת אוטומטית על ידי הקוד. 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף