אימייל
טלפון
שם מלא
 

ASP.net MVC

שמעתם כבר על MVC בעולם פיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות סלולאר? נתקלתם במונח הזה ולא ידעתם במה מדובר?
 
ה MVC היא טכנולוגיה עוצמית והמתקדמת ביותר של מיקרוסופט לבניית אתרי אינטרנט דינמיים ואפליקציות סלולאר. הטכנולוגיה עושה שימוש בארכיטקטורה של הפרדת שכבות ומנתקת לחלוטין את אופן עיבוד המידע (שכבת ה control) משכבת ההצגה שלו למשתמש הקצה (view), ומאפשרת שילוב של ספריות קוד פתוח ותמיכה מובנית בבדיקות אוטומטיות.
 
ASP.NET MVC כוללת תכונות רבות המאפשרות פיתוח מהיר, תומך ב TDD (test driven development) ליצירת יישומים מתוחכמים המשתמשים בתקני האינטרנט העדכניים ביותר.
 
טכנולוגיה זו רותמת ועושה שימוש בסטנדרטים האחרונים בעולם האינטרנט כגון 5HTML  ו  CSS 3 בצורה מובנית וטבעית, כולל שילוב מקצועי ופשוט של טכנולוגיות צד לקוח כגון JAVASCRIPT ו JQUERY.
 
טכנולוגיה זאת נותנת פיתרון מובנה ומקצועי לסטנדרט החדש של ריבוי מכשירים כגון מחשבים, סמארטפונים, טאבלטים, למעשה אתר אינטרנט היום נדרש "לדבר" עם מסכים בכל מיני גדלים ופרופורציות. עד לא מזמן, כל מה שנדרש מאתר אינטרנט מבחינת מכשירים היה תאימות לדפדפנים משום שצרכנו את האינטרנט בעיקר ממחשבים.
 
היום, צופים באתרי אינטרנט מכל מקום ובכל זמן על ידי סמארטפונים וטאבלטים, האתר צריך להיות מתאים מבחינת הנדסת אנוש וחווית משתמש לגודל המסך. אומנם הדפדפנים של כל המכשירים יודעים להציג את האתר באותו אופן שעוצב למסך מחשב, אך מאוד לא ידידותי ולא נוח למשתמש לגלוש בסמארטפון באתר שנבנה ועוצב עבור מסך גדול ורחב.
 
ה ASP.NET MVC מאפשר למתכנת לבנות ממשק משתמש המתאים מבחינת חווית גולש, שימושיות וחווית גולש לכל מכשיר, האתר מזהה את סוג המכשיר וגודל המסך ומציג את ממשק המשתמש המתאים.
 
כל זאת מתבצע תחת אותו אתר ולא מחייב פיתוח נפרד לסמארטפון ולמחשב.
 
חשוב לציין שמיקרוסופט הוציאה הרחבות שמאפשרות חלק מיכולות הקצה כגון ממשק משתמש יעודי למכשירים שונים (Multy Master Pages) ואפשרות מתן שמות ידידותיים לדפי האתר friendly urls גם ב ASP.NET 
 
ללא ספק בשנים הקרובות נהיה עדים להתחזקות ושיפור של טכנולוגית MVC ולהרחבת הפער בינה לבין ASP.NET ובאופן טבעי מעבר של רוב המפתחים לטכנולוגיה החדשה.
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף