אימייל
טלפון
שם מלא
 

Responsive Design

ההסבר הפשוט לאתר רספונסיבי Responsive Web  הינו “אתר מגיב”.
 
אנו עדים בשנים האחרונות למהפכה שהכתיבה כללי משחק חדשים בכל הקשור לאתרי אינטרנט. טלפונים סלולריים חכמים (סמארטפון), מחשבי לוח (טאבלטים), הפכו לנפוצים יותר ויותר וחוללו מהפכה בדרך בה אנו גולשים וצורכים תוכן באינטרנט.
 
ע"פ ממצאי סקר וועדת המדרוג מהגולשים בישראל גולשים מהמובייל או מטבלט 70%.

נתונים סטטיסטיים אלה מצביעים על כך שאחוז הולך וגדל של משתמשים, חווים את האתר באמצעות סמרטפונים וטאבלטים. כל יום יוצאים לשוק עוד מכשירים בגדלים ובצורות שונות המאפשרים גלישה לאינטרנט. ההחלטה להתאים את האתר למגוון פלטפורמות ורזולוציות כדי להבטיח לאותם גולשים חווית שימוש טובה אינה בגדר מותרות אלא הופכת להיות הסטנדרט הקובע בשוק.
 
הנתונים לגבי צריכת תוכן אינטרנטי ממגוון מכשירים  כגון טאבלטים, טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות, מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים. דרש ממפתחי אתרים התאמה של האתר לתצוגה במגוון מכשירים ומערכות הפעלה תוך התחשבות ביתרונותיו ומגבלותיו של כל אחד מהם.
 
בשלב זה נוצר הצורך לפתרון רוחבי, Responsive Web Design שהוא למעשה אתר המגיב ומתאים עצמו אוטומטית לתצוגה אופטימאלית במגוון מכשירים הקיימים בשוק וכאלה שיהיו בעתיד.
 
ההשקעה בפיתוח נפרד לכל אחת מהפלטפורמות מייקרת את התהליך ודורשת בין היתר ניהול תוכן נפרד לכל פלטפורמה, פיתוח אתרים ייעודיים נפרדים למובייל – וגרסאות המותאמות למערכות ההפעלה השונות ובראשן ה- iOS של אפל וה- אנדרואיד של גוגל מיקרות ומסבכות את הפיתוח. מחוסר ברירה רוב הלקוחות פשוט מוותרים על 38% מנתח התעבורה ברשת.
 
בניית אתרים בטכנולוגיה רספונסיבית מאפשרת הקמת אתר רספונסיבי המייתר וחוסך את הפתרונות הנקודתיים ומבטיח כי הנדסת האנוש, שמישות וחווית הגלישה תישמר עבור כל המכשירים הקיימים.
 
אז איך זה עובד?
 
כאשר גולשים לאתר מכל מכשיר – סקריפט ייעודי בודק את סוג המכשיר ורזולוציית המסך ומטעין את קובץ ה- CSS (קובץ המגדיר את תבנית העיצוב בדף תוך קביעת גופנים, צבעים, גבולות, שורות, גובה, רוחב, תמונות רקע, מיקום ועוד) הרלוונטי לכל מכשיר. בדר”כ נייצר שלוש גרסאות תצוגה שונות לשלוש פלטפורמות גלישה השכיחות: נייחים וניידים, טאבלטים וסמארטפונים

כך יראה האתר במחשב נייח

כך יראה האתר באייפד


כך יראה האתר במיני אייפד


כך הוא יראה באייפון

 
היתרון העיקרי של עיצוב רספונסיבי לעומת עיצוב אתר מיוחד לכל פלטפורמה הוא ניצול 100% מהתעבורה ברשת, היכולת לעבוד גם במכשירים חדשים שיצאו בעתיד וכמובן, החסכון בהוצאות על בניית אתרים ואפליקציות מיוחדות לכל מכשיר.
 
0

תגובות

 

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף