אימייל
טלפון
שם מלא
 

טכנולוגיות

ASP.net

ASP.net

פיתוח Asp.net מספק רמה מעולה של שיפורי אבטחה, מדרגיות וביצועים גבוהים בעזרת שימוש בשפת תכנות חזקה כגון #C, טיפול אוטומטי במשאבים באמצעות מחיקת המשאבים של כל פעולה שסיימה את תפקידה. הסיבה העיקרית ל"תקיעת" דפים ואיטיות של אתרי אינטרנט היא ניהול לא נכון של פינוי משאבים אשר בטכנולוגיות אחרות היא באחריות המתכנת ולא מבוצעת אוטומטית על ידי הקוד.
html 5

html 5

HTML5הוא התקן החדש לפיתוח אתרים ואפליקציות לאינטרנט. לשפת html יש מספר דורות ותקנים. עד לאחרונה, נבנו אתרי האינטרנט לפי תקן HTML 4 או תקן XHTML 1 שמקביל לתקן .HTML 4 לאחרונה, החלו לגבש את תקן HTML 5 הכולל מגוון רחב של שינויים וחידושים. מי שעומד מאחורי התקן החדש הוא הקונסורציום העולמי (W3C). גוף בינלאומי שמסדיר את כל נושאי התקינה ברשת.
css 3

css 3

CSS3 הוא אוסף המודולים החדש של תקן .CSS התקן החדש שחלקים קטנים ממנו עדיין בפיתוח ה ,W3C מאפשר יישום עיצובים חדשים ומתקדמים של דפי אינטרנט כולל אפקטים ואנימציות. תקן זה חוסך שימוש באפליקציות ובתמונות שפוגעות בביצועי האתר ובחווית הגלישה, מאפשר בניית אתרים רספונסיביים באמצעות Media Queries, תומך בצורה מלאה בתקנות הנגישות.
Responsive Design

Responsive Design

אתר רספונסיבי הוא אתר גמיש שמגיב ומתאים את עצמו אוטומטית לכל סוגי המסכים: למחשב, למסכי מגע (אייפד, סמרטפונים), ולרזולוציות שונות. נסו להקטין את גודל חלון הדפדפן שלכם ותבינו על מה כל הסיפור. זה פתרון מעולה לתאימות לכל פלטפורמה דיגיטלית: מחשב, מסך מגע, סלולר ואפילו לפייסבוק.
בסיס נתונים SQL SERVER

בסיס נתונים SQL SERVER

SQL SERVER היא מערכת ניהול מסדי נתונים יחסי שפותחה על ידי מיקרוסופט ונחשבת לבסיס הנתונים העוצמתי והפופולארי בעולם. כמו כל מסד נתונים מדובר בתוכנה שתפקידה לאחסן ולאחזר נתונים כפי שהתבקשה על ידי יישומי תוכנה אחרים או אתרי אינטרנט.
ASP.net MVC

ASP.net MVC

ה MVC היא טכנולוגיה עוצמית והמתקדמת ביותר של מיקרוסופט לבניית אתרי אינטרנט דינמיים ואפליקציות סלולאר. הטכנולוגיה עושה שימוש בארכיטקטורה של הפרדת שכבות ומנתקת לחלוטין את אופן עיבוד המידע (שכבת ה control) משכבת ההצגה שלו למשתמש הקצה (view), ומאפשרת שילוב של ספריות קוד פתוח ותמיכה מובנית בבדיקות אוטומטיות.
Windows Azure

Windows Azure

Windows Azure מאפשרת מעבר מהיר וקל מפתרון מקומי לפתרון בענן ופורשת לפנינו עולם מלא ועשיר של כלים ופתרונות, על מנת לעזור ולהפוך את המעבר לענן, לפשוט וקל.
WCF

WCF

WCF מאפשר דרך אחת שבה אנו כמפתחים יוצרים תקשורת בין מחשבים ובצורה מאוד פשוטה על ידי הגדרות קונפיגרציה או דרך הקוד, נוכל להחליט מה היא צורת ההתקשרות, ובאיזה פרוטוקול, ומה הם התכונות שיש בתקשורת.

צור קשר

* 
* 
 
(שדה המסומן ב* הינו שדה חובה)
 • מה עושה את ההבדל עבור לקוחותינו?
  צוות מקצועי עם תשוקה למקצוע ומחויבות אמיתית לעשיית הבדל מדיד ומתמשך עבור לקוחותיו.
 • אנשים בונים יחסים עם אנשים, לא עסקים.
  מערכת יחסים טובה עם הלקוח היא המפתח שמאפשר לנו לתת את המוצר והשירות הטובים ביותר. תפקידנו ואחריותנו היא לוודא שזה יקרה.
 • ניסיון ותשוקה עזה לעבודתנו הוא מה שמביא אותנו לצמרת.
  מעל 14 שנות ניסיון, מאות פרויקטים שהושלמו בהצלחה הם סיבה טובה להתגאות בה.
 • סטנדרטים גבוהים ותשוקה לחדשנות הם המפתח להצלחה.
  טכנולוגיה משנה. להיות מעודכן בחזית הטכנולוגיה שצומחת ומתעדכנת ללא הפסקה מאפשר לנו לתת לך את המוצר העדכני והאפקטיבי ביותר עבורך.
Responsive Design
 • בניית אתרים במחיר מנצח

  אתר מקצועי מבוסס על עבודת מחקר יסודית לגבי מתחרים, ניתוח יתרונות למול המתחרים, טיפול בהתנגדויות. תכנון ועיצוב ממשק משתמש לצורך חוויית גלישה והנעה בהתבסס על מסקנות המחקר. עיצוב מקצועי ונכון וחוד החנית של הטכנולוגיה עבור כל סוגי המכשירים הקיימים במחיר מנצח.
בניית אתרים במחיר מנצח
 • קידום ושיווק עם תוצאות

  מקצועיות האתר הכרחית ליחס המרה גבוה, יחס המרה נמדד מתוך הלקוחות הפוטנציאליים שביקרו באתר שלך. קידום ושיווק באינטרנט הוא הדרך ליצור תעבורה ולהביא את הלקוחות לאתר שלך. האמצעים העיקריים לקידום ושיווק הם קידום אורגני, קידות ממומן PPC, פרסום ברשתות חברתיות.
קידום ושיווק עם תוצאות
 • חוד חנית הטכנולוגיה

  טכנולוגיית דוט נט בשפת C#, בסיס נתונים SQL SERVER, בניית אתר רספונסיבי לתאימות מכשירים מלאה, שימוש בתקנים החדשים של HTML 5 ו 3 CSS, שימוש בטכנולוגיית JQUERY ו AJAX שמים את האתר שלך בחזית מספקים חווית גלישה ומאפשרים ניצול 100% של התעבורה ברשת.
חוד חנית הטכנולוגיה
 • חוק הנגישות נכנס לתוקף

  חוק הנגישות החדש כבר כאן ! החל מאוקטובר 2013 – תקנות הנגישות החדשות נכנסו וקבעו שניתן לתבוע בעל אתר אינטרנט לא נגיש ללא הוכחת נזק על סכום של 50,000 ש"ח. ממשלת ישראל מיישרת קו עם העולם המפותח וקובעת כללים ברורים בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט לנכים ולמוגבלים.
חוק הנגישות נכנס לתוקף